Nadzwyczajne szklanki z podwójnym dnem

szklanki z podwójnym dnem

Szklanki są przedmiotem codziennego użytku niezbędnym w każdym domu. Potrzebne są do napoi ciepłych i zimnych. Znudziły Ci się twoje obecne szklanki? Szukasz nowoczesnych rozwiązań? A może potrzebujesz pomysłu na zjawiskowy prezent dla kogoś ważnego? Dobrze trafiłeś, oto jedna z propozycji. Sprawdź.

Szklanki z podwójnym dnem- co to takiego?

To szklanki zbudowane z dwóch warstw z ręcznie dmuchanego szkła, oddzielone pustą przestrzenią. Optycznie wydaje się, że ciecz będąca wewnątrz unosi się. Szkło jest odporne na ciepło i zimno. Służą do serwowania różnego rodzaju kawy (espresso, latte, cappuccino), herbaty, kakao, smoothie, koktajli, soków, whisky, piwa i drinków.

Zalety szklanek z podwójnym dnem

szklanki z podwójnym dnem
  • Są przezroczyste, odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, będą służyć długie lata
  • zewnętrzne szkło nie nagrzewa się, chroni dłoń przed oparzeniem, świetne rozwiązanie korzystania ze szklanek przez dzieci
  • utrzymują ciepło wlanego napoju, posiadają właściwości termoizolacyjne. Zimą w chłodne wieczory herbata będzie dłużej ciepła, a w środku lata podtrzymają temperaturę zimnej kawy mrożonej z lodami
  • szkło wysokiej jakości jest lżejsze od klasycznego szkła, zapewnia większy komfort użytkowania
  • estetycznie pasują do każdego wnętrza, dają pozytywny, wizualny efekt, zadowolą wymagającego klienta
  • można je myć w zmywarce.

Szklanki z podwójnym dnem łączą w sobie funkcjonalność i oryginalny wygląd. Dostępne w zestawach z różną ilością szklanek, wybór jest duży. Rośnie zainteresowanie ich zakupem. Jako prezent posłużą m. in. smakoszowi kawy w biurze, starszym ludziom przy codziennej herbacie, dzieciom pijącym kakao, soki itd. Spełnią rolę także podarunku dla mężczyzn, gdyż dodają wytworności spożywanego alkoholu. Zakup i korzystanie z takich szklanek to dobry sposób, by komuś podziękować, uczcić jakieś wydarzenie, zorganizować wystawne przyjęcie, zorganizować święta lub po prostu używać szklanek z podwójnym dnem każdego dnia w zaciszu własnego domu. One Tobie podziękują za ten wybór.