Sposób na kawę jak z Instagrama

szklanka-niska-0-23-l-arcoroc-princesa

Współcześnie piękne serwowanie kawy to prawdziwa sztuka, którą warto opanować, jeżeli pragnie się z powodzeniem prowadzić kawiarnię czy jakąkolwiek inną gastronomię. Klienci dosłownie jedzą oczami i chcą mieć swoje zamówienia podane w sposób perfekcyjny, między innymi również po to, aby zrobić im zdjęcie i opublikować w swoich social mediach. Teraz prawdziwym hitem są między innymi kawy serwowane w specjalnych szklankach. Szklanki z podwójnym dnem pozwalają na piękne przygotowanie między innymi przepysznej caffe latte, która cieszy się tak dużym uznaniem wśród instagramerów.

Szklanki gastronomiczne

szklanka-niska-0-23-l-arcoroc-princesa

Ładne szkło to bardzo ważny element wystroju i wyposażenia każdej gastronomii. Szklanki gastronomiczne mają bardzo prosty design, bardzo dobrą jakość, dzięki której przetrwają wielokrotne mycie w wysokich temperaturach i wyparzanie. Warto sięgnąć po model, jakim są szklanki z podwójnym dnem. To właśnie ona pozwalają na serwowanie kawy w sposób zgodny ze współczesnymi trendami, co z pewnością spotka się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony klientów. Takie szklanki doskonale nadają się do podawania kawy, takiej jak na przykład cappuccino, caffe latte, a także kawy mrożonej. Poszczególne warstwy napoju pięknie się układają i tworzą doskonałą wizualnie całość. Dzięki takim niuansom można zdobyć więcej klientów, którzy do kawiarni czy restauracji przychodzą przecież również po to, aby zjeść lub wypić coś naprawdę pięknie wyglądającego.

Ciekawe szklanki do napojów

Oryginalne szklanki do napojów to świetny pomysł na wyposażenie również, jeżeli serwuje się napoje mleczne czy różnego rodzaju koktajle, soki świeżo wyciskane oraz rzeczy jasna drinki. Szkło służące do serwowania pozwala bowiem na takie wizualne przygotowanie napoju, że można tym zrobić naprawdę bardzo dobre wrażenie na kliencie.